Terminarz Wizyty Duszpasterskiej 2019

 

Data
poniedziałek, 4 lutego 2019 r.
poniedziałek, 4 lutego 2019 r.
poniedziałek, 4 lutego 2019 r.
wtorek, 5 lutego 2019 r.
wtorek, 5 lutego 2019 r.
środa, 6 lutego 2019 r.
środa, 6 lutego 2019 r.
środa, 6 lutego 2019 r.
czwartek, 7 lutego 2019 r.
czwartek, 7 lutego 2019 r.
piątek, 8 lutego 2019 r.
piątek, 8 lutego 2019 r.
sobota, 9 lutego 2019 r.
sobota, 9 lutego 2019 r.
Godzina
rozpoczęcia
9:00
16:00
19:30
 16:00
 19:30
9:00
16:00
19:30
16:00
19:30
16:00
19:30
 9:00
 16:00
Miejsce
I ksiądz: blok 10A (Parzęczewska 26)
I i II ksiądz: blok 9 (Parzęczewska 26A) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
II ksiądz: blok 131 (Boya Żeleńskiego 42)
I ksiądz: blok 121 (Staffa 46). potem blok 122 (Staffa 48), następnie blok 123 (Staffa 48A), potem blok 124 (Staffa 44B)
II ksiądz: blok 129 (Staffa 43)
II ksiądz: blok 121A (Staffa 44)
I ksiądz: blok 7 (Parzęczewska 28) – kolęda z soboty
I ksiądz: blok 135 (Parzęczewska 61), potem blok 136 (Parzęczewska 57), następnie blok 137 (Parzęczewska 55), potem blok 138 (Parzęczewska 55A)
II ksiądz: blok 130 (Boya Żeleńskiego 45)
II ksiądz: blok 128 (Boya Żeleńskiego 41A)
I ksiądz: blok 126 (Boya Żeleńskiego 41), potem blok 127 (Boya Żeleńskiego 39), następnie blok 128A (Boya Żeleńskiego 43A), potem blok 125 (Staffa 44A)
II ksiądz: blok 133 (Parzęczewska 63)
II ksiądz: blok 132A (Boya Żeleńskiego 44)
I ksiądz: blok 139 (Parzęczewska 39), potem blok 134 (Parzęczewska 61), następnie blok 132 (Boya Żeleńskiego 46), potem blok 141 (Parzęczewska 24)
II ksiądz: blok 118 (Staffa 42A)
II ksiądz: blok 119 (Staffa 38)
I ksiądz: blok 10 (Parzęczewska 24)
II ksiądz: blok 11 i blok 12 (Parzęczewska 24a)
I ksiądz: blok 140 (Boya Żeleńskiego 40)
II ksiądz: blok spółdzielczy zielony

 

 

Data
poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.
wtorek, 29 stycznia 2019 r.
wtorek, 29 stycznia 2019 r.
środa, 30 stycznia 2019 r.
środa, 30 stycznia 2019 r.
środa, 30 stycznia 2019 r.
czwartek, 31 stycznia 2019 r.
czwartek, 31 stycznia 2019 r.
czwartek, 31 stycznia 2019 r.
piątek, 1 lutego 2019 r.
sobota, 2 lutego 2019 r.
sobota, 2 lutego 2019 r.
niedziela, 3 lutego 2019 r.
poniedziałek, 4 lutego 2019 r.
poniedziałek, 4 lutego 2019 r.
poniedziałek, 4 lutego 2019 r.
Godzina
rozpoczęcia
9:00
16:00
19:30
 16:00
 19:30
9:00
16:00
19:30
9:00
16:00
19:30
 ---
 9:00
 19:30
----
9:00
 16:00
 19:30
Miejsce
I ksiądz: blok 2 (Parzęczewska 36)
I ksiądz: blok 110 (Staffa 32A)
II ksiądz: blok 112 (Boya Żeleńskiego 33A), a po nim blok 113 (Boya Żeleńskiego 35A)
III ksiądz: blok 111 (Boya Żeleńskiego 31)
I ksiądz: blok 75 (Boya Żeleńskiego 15), potem blok 76 (Boya Żeleńskiego 21), a następnie blok 78 (Boya Żeleńskiego 19)
II ksiądz: blok 8B (ks. Suchowolca), potem Dom Nauczyciela (Parzęczewska 46)
III ksiądz: blok 120 (Staffa 38A)
I ksiądz: blok 3 (Parzęczewska 38)
II ksiądz: blok 1 (Parzęczewska 34)
I ksiądz: blok TBS 1 (Parzęczewska 50)
II ksiądz: blok TBS 2 (Parzęczewska 52)
III ksiądz: blok 114 (Boya Żeleńskiego 37)
I ksiądz: blok 5 (Parzęczewska 30)
I ksiądz: blok 114A (Boya Żeleńskiego 35), po nim blok 114B (Boya Żeleńskiego 33), a potem blok 117 (Staffa 42)
II ksiądz: blok 115 (Staffa 38)
III ksiądz: blok 116 (Staffa 40)
ze względu na pierwszy piątek miesiąca NIE MA KOLĘDY
I ksiądz: blok 6 (Parzęczewska 30A)
II ksiądz: blok 7 (Parzęczewska 28) - kolęda w bloku 7 nie odbędzie się z powodu choroby kapłana
III ksiądz: blok 8 (Parzęczewska 26)
I ksiądz: blok 3C (Parzęczewska 25) pierwsza klatka
II ksiądz: blok 3C (Parzęczewska 25) druga klatka
------------------------------------------------------------------------------------------
I ksiądz: blok 10A (Parzęczewska 26)
I i II ksiądz: blok 9 (Parzęczewska 26A) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 131 (Boya Żeleńskiego 42)

 

 

Data
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
wtorek, 22 stycznia 2019 r.
wtorek, 22 stycznia 2019 r.
wtorek, 22 stycznia 2019 r.
środa, 23 stycznia 2019 r.
środa, 23 stycznia 2019 r.
środa, 23 stycznia 2019 r.
czwartek, 24 stycznia 2019 r.
czwartek, 24 stycznia 2019 r.
czwartek, 24 stycznia 2019 r.
piątek, 25 stycznia 2019 r.
piątek, 25 stycznia 2019 r.
piątek, 25 stycznia 2019 r.
sobota, 26 stycznia 2019 r.
sobota, 26 stycznia 2019 r.
niedziela, 27 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.
Godzina
rozpoczęcia
9:00
16:00
19:30
9:00
 16:00
 19:30
9:00
16:00
19:30
9:00
16:00
19:30
 9:00
 16:00
 19:30
 9:00
 16:00
----
9:00
 16:00
 19:30
Miejsce
I ksiądz: ul. Jabłoniowa
I i II ksiądz: blok 81 (Staffa 18) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 95 (Staffa 22B)
I ksiądz: ul. Kontrewers i Zielona 2B
I i II ksiądz: blok 91 (Staffa 20) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
(we wcześniejszych ogłoszeniach była błędna informacja o nieistniejącym bloku 98, przepraszamy za zamieszanie)
III ksiądz: blok 94 (Staffa 22A)
I i II ksiądz: Jastrzębie Górne, ul. Morska oraz Jastrzębie Dolne czyli Brużyczka Mała
I ksiądz: blok 96 (B. Żeleńskiego 27), blok 96A (B. Żeleńskiego 29), blok 97 (B.Żeleńskiego 25)
II ksiądz: blok 80 (Staffa 16), a następnie I i II klatka bloku 93 (Staffa 24)
III ksiądz: III i IV klatka bloku 93 (Staffa 24)
I ksiądz: ul. Jedlicka i Zielona
I ksiądz: blok 101 (Staffa 30A), a po nim blok 102 (Staffa 30B)
II ksiądz: blok 103 (Staffa 28A), a po nim blok 104 (Staffa 28)
III ksiądz: blok 105 (Staffa 30)
I i II ksiądz: blok 4 (ul. Parzęczewska 40) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
I ksiądz: blok 106 (Staffa 32), a po nim blok 107 (Staffa 34)
II ksiądz: blok 108 (Staffa 36)
III ksiądz: blok 109 (Staffa 36A)
I i II ksiądz: ulica Kamienna
III ksiądz: blok 4C (Parzęczewska 31A)
I ksiądz: blok 1C (Parzęczewska 29)
II ksiądz: blok 2C (Parzęczewska 27)
------------------------------------------------------------------------------------------
I ksiądz: blok 3 (Parzęczewska 38)
I ksiądz: blok 110 (Staffa 32A)
II ksiądz: blok 112 (B. Żeleńskiego 33A), a a po nim blok 113 (B. Żeleńskiego 35A)
III ksiądz: blok 111 (B. Żeleńskiego 31)

 

 

Data
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
wtorek, 15 stycznia 2019 r.
wtorek, 15 stycznia 2019 r.
wtorek, 15 stycznia 2019 r.
środa, 16 stycznia 2019 r.
środa, 16 stycznia 2019 r.
środa, 16 stycznia 2019 r.
czwartek, 17 stycznia 2019 r.
czwartek, 17 stycznia 2019 r.
czwartek, 17 stycznia 2019 r.
piątek, 18 stycznia 2019 r.
piątek, 18 stycznia 2019 r.
piątek, 18 stycznia 2019 r.
sobota, 19 stycznia 2019 r.
sobota, 19 stycznia 2019 r.
niedziela, 20 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
Godzina
rozpoczęcia
9:00
16:00
19:30
9:00
 16:00
 19:30
9:00
16:00
19:30
9:00
16:00
19:30
 9:00
 16:00
 19:30
 9:00
 16:00
----
9:00
 16:00
 19:30
Miejsce
I ksiądz: ul. Grudzińska, a po niej ul. Wycieczkowa
I i II ksiądz: blok 67 (Staffa 6) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 64 (Staffa 2)
I ksiądz: ul. Dojazdowa
I ksiądz: blok 65 (Staffa 3)
II ksiądz: blok 66 (Staffa 4), a po nim blok 68 (Boya Żeleńskiego 7)
III ksiądz: blok 69 (Boya Żeleńskiego 11)
I ksiądz: ul. Reja, a po niej ul. Norwida
II ksiądz: ul. Radosna, Romantyczna, Wiosenna, Jasna, Rozrywkowa, Wesoła, Jesienna i Szczęśliwa
I ksiądz: blok 79 (Staffa 14)
II ksiądz: blok 72 (Staffa 8)
III ksiądz: blok 71 (Boya Żeleńskiego 13)
I ksiądz: ul. Kręta, Cegielniana, Lawendowa i Daleka
I ksiądz: blok 73 (Staffa 10)
II ksiądz: blok 70 (Boya Żeleńskiego 9)
III ksiądz: blok 77 (Boya Żeleńskiego 17)
I ksiądz: ul. Łęczycka (od wiaduktu do świateł)
II ksiądz: ul. Kwiatowa
I i II ksiądz: blok 74 (Staffa 12), (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 82 (Boya Żeleńskiego 23)
I ksiądz: Osiedle Zacisze przy ulicy Parzęczewskiej
II ksiądz: ul. Witosa nr parzyste
III ksiądz: ul. Witosa nr nieparzyste
I ksiądz: blok 92 (Staffa 22)
------------------------------------------------------------------------------------------
I ksiądz: ul. Jabłoniowa
I i II ksiądz: blok 81 (Staffa 18) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 95 (Staffa 22B)

 

 

Data
poniedziałek, 7 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 7 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 7 stycznia 2019 r.
wtorek, 8 stycznia 2019 r.
wtorek, 8 stycznia 2019 r.
wtorek, 8 stycznia 2019 r.
wtorek, 8 stycznia 2019 r.
środa, 9 stycznia 2019 r.
środa, 9 stycznia 2019 r.
środa, 9 stycznia 2019 r.
czwartek, 10 stycznia 2019 r.
czwartek, 10 stycznia 2019 r.
czwartek, 10 stycznia 2019 r.
piątek, 11 stycznia 2019 r.
piątek, 11 stycznia 2019 r.
piątek, 11 stycznia 2019 r.
sobota, 12 stycznia 2019 r.
sobota, 12 stycznia 2019 r.
sobota, 12 stycznia 2019 r.
niedziela, 13 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
Godzina
rozpoczęcia
9:00
16:00
19:30
9:00
 16:00
 17:00
 19:30
9:00
16:00
19:30
9:00
16:00
19:30
 9:00
 16:00
 19:30
 9:00
 16:00
 19:30
----
9:00
 16:00
 19:30
Miejsce
I ksiądz: ul. Bazylijska (obie strony i segmenty)
I ksiądz: blok 54 (Witkacego 9)
II ksiądz: blok 61 (Witkacego 17)
III ksiądz: blok 62 (Witkacego 19)
I ksiądz: ul. Obywatelska
I ksiądz: blok 58 (Witkacego 23) 
II ksiądz: blok 59 (Witkacego 15), a po nim blok 60 (Witkacego 21)
III ksiądz: blok 86 (Boya Żeleńskiego 8) 
I ksiądz: ul. Ozorkowska; Ogrodnicza; Zagrodowa; Plonowa; Rzepakowa; Żniwna; Podmiejska
II ksiądz: ul. Staszica; Dmowskiego; Modrzewskiego
I i II ksiądz: blok 57 (Witkacego 25) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 89 (Kamienna 73)
I i II ksiądz: ul. Turystyczna
I ksiądz: blok 63 (Staffa 1)
II ksiądz: blok 87 (Boya Żeleńskiego 12)
III ksiądz: blok 84 (Tuwima 26)
I ksiądz: ul. Relaksowa
II ksiądz: ul. Pogodna
I i II ksiądz: blok 88 (Kamienna 75/83) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 85 (Tuwima 24)
I ksiądz: ul. Rataja; Kamińskiego; Świętojańska; Kalinowa; Mikołajczyka; A.Boboli; Drzymały; Niemena
II i III ksiądz: ul. Czereśniowa
I ksiądz: blok 90 (Boya Żeleńskiego 10)
II ksiądz: blok 83 (Tuwima 28)
------------------------------------------------------------------------------------------
I ksiądz: ul. Grudzińska; Wycieczkowa
I i II ksiądz: blok 67 (Staffa 6) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 64 (Staffa 2)

 

Data
środa, 2 stycznia 2019 r.
środa, 2 stycznia 2019 r.
środa, 2 stycznia 2019 r.
czwartek, 3 stycznia 2019 r.
czwartek, 3 stycznia 2019 r.
czwartek, 3 stycznia 2019 r.
piątek, 4 stycznia 2019 r.
piątek, 4 stycznia 2019 r.
sobota, 5 stycznia 2019 r.
sobota, 5 stycznia 2019 r.
Godzina
9:00
16:00
19:30
9:00
16:00
19:30
16:00
19:30
9:00
16:00
Miejsce
dwaj księża: Lućmierz
Stacja Doświadczalna Oceny Odmian
ul. Osiedlowa; blok 1,2,3; Segmenty; Leśniczówka
ul. Klonowa, Kasztanowa, Główna, Parkowa, Działkowa, Wiśniowa i Czereśniowa.
blok 50 (Witkacego 1) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
blok 52 (Witkacego 13) 
I ksiądz: ul. Grotnicka II ksiądz: ul. Obrońców Warszawy
blok 51 (Witkacego 3) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
blok 56 (Witkacego 7)
I ksiądz: bloki z tzw. dogęszczenia: blok 1 przy ul. Tuwima; po nim blok 2 przy ul. Tuwima, a następnie blok 3 przy ul. Boya Żeleńskiego
blok 55 (Witkacego 5) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
ul. Wiosny Ludów
blok 53 (Witkacego 11) (jeden ksiądz od pierwszej, a drugi od ostatniej klatki)

 

 

Odsłony: 33410